unsalreklam2

CAVİT DEMİR LİSTELERİ İSTEDİ

BOLUSPOR BAŞKANLIK ADAYLIĞINI İLK AÇIKLAYAN CAVİT DEMİR`DEN ÇARIKÇI`YA

"LİSTELERİ VER" ÇAĞRISI
MALİ TABLO VE ÜYE LİSTESİNİ NEDEN VERİLMİYOR?

Boluspor`un 30 Mayıs`ta yapılacak Olağan Genel Kurulu öncesi başkan adaylığını açıklayan tek isim olan iş insanı Cavit Demir, kulübün mali tablosu ile delege listelerinin verilmemesine tepki göstererek, kulüp başkanı Necip Çarıkçı`ya `Listeleri teslim edin` çağrısında bulundu.

Sahibi olduğu hastanede basın toplantısı düzenleyen Demir, Boluspor`dan üye listesinin kendilerine verilmemesinin nedenini çözemediğini belirterek, "Bir hafta önce resmi yazıyla Boluspor`dan listeyi istedim. Şu ana kadar mevcut üye listesini alamadık. Biz orada oy kullanacak herkese ulaşalım, projelerimizi bire bir anlatalım istiyoruz. Kendisiyle bugün tekrar görüştüm ve haftaya yönetim kurulu toplantısı olacağını  ve sonrasında verebileceklerini söylediler. Seçime fazla bir zaman kalmadı. Kim aday olacaksa olsun. Olmayacaksa da kimse bizi engellemesin. Biz mevcut borç durumunu da bilmiyoruz. Borç bizi ilgilendirmiyor, bunu kabul ediyoruz, ama görmek istiyoruz. Buna göre hazırlık yapmak istiyoruz. Kongreden önce kimden ne alacağımız var, kime borcumuz var bunu öğrenmek en doğal hakkımız. Yeni yönetimi ne bekliyor, ona göre ödeme planımızı hazırlamamız lazım. Ben buradan kulüp başkanına sesleniyorum; Lütfen üye listesini bize en kısa sürede teslim edin. Kim aday olacaksa diğer adaylara da verin. Herkes çalışmasını yapsın" diye konuştu.

  Boluspor`un alt yapı tesislerindeki sorunlarına da dikkat çeken Demir, açıklamalarına şöyle devam etti:

       "Karaçayır tesislerini gezdim alt yapı tesislerini gördüm ve çok üzüldüm. Hala alt yapıdaki oyuncularımız banyo yapamıyor, sıcak su yok. Doğalgaz bağlı değil. Biz geldiğimiz zaman herkesin sıcak suyu olacak. A takım ne yiyorsa, alt yapıdaki çocuklarımızda aynı şeyi yiyecek. Birine pırasa, birine et olmaz. Böyle bir dünya yok. Biz seçilirsek oranın nasıl yönetildiğini, "İyi ki Cavit başkan geldi" diye hep beraber diyecekler. Alt yapı bizim futbolcu fabrikamız. Yemeği getir yarım saat hemen ye, yarım saat geç kalan aç kalacak. Ve siz bu durumda alt yapıdan oyuncu gelmesini bekleyeceksiniz. Böyle bir dünya yok. Biz projelerimizle bir yola çıktık."

"KONGRE TARİHİNİN UZATILMASINDAKİ AMAÇ NEDİR"

Boluspor üyelerine 30 Mayıs`ta kongreye gelmeleri çağrısında bulunan Demir, "Boluspor`un birinci kongresinde çoğunluğu sağlayalım. Lig bitiyor, yeni gelecek yönetim oyuncusunu alacak, hocasını alacak görüşmelerini yapacak. 24 Mayıs`ta denildi sonra 30 Mayıs`a ertelendi. İkinci kongre de 15 Haziran`da. Bundaki mantık nedir? Niçin böyle bir karar alındı bunun Boluspor`a ne faydası var. Kongrenin uzatılmasının altında yatan amaç nedir?" şeklinde konuştu.

"BOLUSPOR ESKİ ŞANLI TARİHİNE GİDECEK"

 

sample52
17 Mayıs

CAVİT DEMİR LİSTELERİ İSTEDİ

BOLUSPOR BAŞKANLIK ADAYLIĞINI İLK AÇIKLAYAN CAVİT DEMİR`DEN ÇARIKÇI`YA "LİSTELERİ VER" ÇAĞRISI MALİ TABLO VE &U

sample52
08 Mayıs

TANJU BAŞKAN MAHALLE MUHTARLARIYLA İFTARDA BULUŞTU

Başkan Tanju Özcan muhtarlarla bir araya geldi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. 43 mahalle mu

sample52
17 Mayıs

İŞ ADAMI OKTAY ERCAN BAŞKAN ADAYIMI?

Bolu’ya 40 Milyon Dolarlık yatırım yapmayı planlayan İş Adamı ve  Boluspor Başkan yardımcısı Oktay Ercan’ın adı Boluspor

Yorumlar