unsalreklam2

HAYIRDIR İNŞALLAH BOLUSPOR`DAN BOBES`E

Yangından mal kaçırır gibi apar topar yapılan BOBES olağanüstü kongresi soru işaretleri ile dolu.

Tanju Başkanı yönlendirenlerin eserimi acaba?

Hangi pazarlıklar ile yapıldığı merak edilen kongre ve BOBES Kulübünün başkanı ve yönetimi varken! Hangi aklın ürünüdür bilinmez BOBES Başkanı Necip Çarıkçı oluyor.

Alaaddin Yılmaz Başkanın büyük destekleri Basri Gökdemir Başkanlığında Arzu Aydın, Engin Alemdar‘ın yoğun çalışmaları ile Bolumuzun adını Avrupa Arenasında duyuran Bolu Amatör sporunun lokomotifi BOBES’in

 Başkanı apar topar değişmesi için yapılan, Olağanüstü genel kurul Dün sessiz sedasız gerçekleşti.

Amaç Boluspor’a destek ise! neden Boluspor kongresi sonrası yapılmadı?

Necip Çarıkçı Boluspor başkanlığından ümidini kesti de BOBES’e mi Başkan yapıldı?

BOBES’te bulunan gölcük kapı işletmeciliğinin ciddi bir gelir kaynağı olduğu ve Boluspor için bu kaynağın kullanılacağı gibi anlatımlar ile apar topar BOBES Başkanı değişti.

3000 sporcuyu barındıran ve Avrupa Şampiyonu Hokey takımı çıkaran BOBES,Hokey Milli takımının alt yapısını oluşturan BOBES Hangi akla hizmet ile başkan değişikliğine gidiyor bu kadar başarılı bir Başkan ve Yönetimi varken?

Hazır olağan üstü genel kurul yapılmışken BOBES Derneğinin devri için neden genel kurul kararı neden alınmadı?

BOBES’in sadece borcu olduğu kamuoyuna lanse edilirken borcunun 2.700.000 olduğu ancak gelirinin 5.000.000. olduğunu biliyor musunuz?

Eğer borcu için çare ise Boluspor’un borcu da 17.000.000 Boluspor için başkan olarak kimi düşünüyorsun? Tanju Başkan.

2018-2019 Sezonu sonrası Kongre kararı alan Bolu Belediyespor Yönetim Kurulu, bugün kongresini Kulüp tesislerinde gerçekleştirdi.

 

BOBES El değiştirdi kongre sonrası konuşan Engin Alemdar;

 

"BU TABLO BOLU İÇİN GURUR VERİCİDİR"Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Alemdar, kongrenin dilek ve temenniler bölümünde yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Alemdar "Öncelikle bugün yapılan kongrede kulübümüzün yeni Başkanı seçilen Necip Çarıkcı ve Yönetimine hayırlı uğurlu olsun. Adından da anlaşılacağı üzere Bolu Belediyespor Kulübümüz Belediyemiz tarafından desteklenen ve bu destek sayesinde hepsi amatör olup 17 branşta aktif olarak faaliyet gösteren, 3 bin sporcu sayısına ulaşıp bunların 2 bini lisanlı olarak sporcu ve aileleriyle birlikte nüfusuna göre en büyük ve en çok  sporcu sayısına ulaşan ilimizi ve ülkemizi temsil eden bir kulüp haline gelmiştir. Bu tablo ilimiz için gurur vericidir. Kulübün asıl amacı geleceğimiz olan Bolulu çocuklarımıza Geçlik Hizmetleri İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte sporu sevdirmek ve onların önünü açmaktır. Bunun yanında ilimizin her branşta sesini duyurarak spor turizmi noktasında katkıda bulunmaktır. Bolu`da yapılan sporun büyük çoğunluğunun faaliyetlerini biz destekliyoruz ve Bolu Belediyesi olarak bugüne kadar diğer Belediyelerde olduğu gibi hiç bir zaman desteğini esirgememiştir. Hiç bir zaman talebimiz geriye çevrilmeden hiç bir sporcumuzu ve ailesini mağdur etmeden destek olunmuştur. Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimizdir. Kulübümüzün bu noktalara gelip büyümesini sağlayan önceki Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz`a teşekkür ederim. Yeni Belediye Başkanımızın`da spora ve Bolulu gençlere destek vereceğini ümit ediyoruz.  Necip Başkanında yeni yönetimle beraber amatör branşlardaki sayıyı giderek daha da arttıracağını düşünüyorum. Yönetim Kurulu arkadaşlarıma, Kulüpte büyük emekleri olan önceki kulüp başkanı Basri Gökdemir ve Yönetimine, Siyasilerimize, Kulüp çalışanlarımıza, hocalarımız, sporcularımız, sporcu ailelerine ve Bolu basına teşekkür ederim. Kongremizin İlimiz Spor Camiasına Hayırlı olmasını  temenni ederim" şeklinde konuştu.

 

YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

1- Necip Çarıkcı

2- Hakan Özmen

3- Ferhat Bağcı

4- Sinan Barut

5- Sabahi Demirbaş

 

sample52
05 Mayıs

BOLUSPOR ISITMALI SAHASINA KAVUŞTU

Bolusporun Tesislerinde yapımı uzun süredir devam eden ısıtmalı antrenman sahası açılış töreni gerçekleştirildi. Ku

sample52
11 Nisan

Yamaner Mücevherattan spora destekler sürüyor.

Anlamlı günde Anlamlı Spor desteği yine Yamaner`den. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi programında yer alan, Cumhuriyet Kupası Tenis turnuv

sample52
20 Mayıs

100.YIL KUTLAMALARI SİZİ MUTLU EDİYOR AMA! HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ CANLARI MUTSUZ EDİYOR

Herşey Çok güzel oldu belki de! yılların özlemini BOLU`da, CHP Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Belediyesi tarafınd

Yorumlar