unsalreklam2

TANJU BAŞKAN 15 HAZİRAN DERKEN?

Başkan Tanju Özcan’ın Basın ile yaptığı iftar yemeği sonrası yaptığı açıklamalar arasında Bolusporun kongresi ile ilgili gönderme niteliğindeki konuşması ne anlama geliyor?

Basına yaptığı konuşmasında kongrenin 15 Haziran’a ertelenebilir açıklaması başkan Özcan`ın kafasının karışıklığından mı? Yoksa Kafasını karıştırmaya çalışanlardan mı? Kaynaklanıyor bilinmez ancak kongrenin 30 mayısta yapılmasının Boluspor yararına olduğunu biz buradan hatırlatalım Tanju Başkana.

Eğer kafanda yeni bir başkan adayı ve yönetim var ise çıksınlar 30 Mayısta kozlarını sürsünler.

Aksi takdirde zaten borcu çok olan bir Belediyenin Boluspor’a hiç bir şey veremeyeceğini düşünürsek istekli olanların bir an evvel açıklamalarını yapmaları ve 30 Mayısta çoğunluğun sağlanması için Başta Tanju Özcan olmak üzere her Bolu’lu ve Boluspor’lunun 30 Mayısa sahip çıkması gerekir.

Geçmiş kongre tarihlerine bakarsak!

Boluspor’da daha önce yapılan tüm kongreler Mayıs ayında tamamlanmıştır.

Yeni dönem için kongre tarihinin Mayıs ayının son gününe alınması ve çoğunluk sağlanamaması halinde 15 Haziran’a kadar atılması bir Ali Cengiz oyunumu var?

Sorusunu sorduruyor.

Spor Toto 1. Ligde ve Süper Ligde birçok takım yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başlarken, Boluspor’un geç yapılması istenilen kongre sonrası acaba Boluspor bir alt lige gider mi? sorusu akla geliyor.

Boluspor`un mevcut yönetiminin bu tavrı sonrası Geçtiğimiz hafta sona eren ve mevcut yönetimin bile bile geciktirdiği kongrenin ilk tarihte yapılması için delegelere çağrı yapması beklenen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan`ın 15 Haziran`ı işaret etmesi akıllarda soru işaretleri bıraktı.  Borç içindeki Boluspor`un yeni sezon için bir an evvel kolları sıvaması gerekirken Özcan`ın bu açıklaması tepki almıştır..  

 

sample52
05 Mayıs

BOLUSPOR ISITMALI SAHASINA KAVUŞTU

Bolusporun Tesislerinde yapımı uzun süredir devam eden ısıtmalı antrenman sahası açılış töreni gerçekleştirildi. Ku

sample52
05 Temmuz

BOLUSPOR ALT YAPIDA NELER OLUYOR?

Boluspor alt yapısında neler oluyor? Boluspor alt yapı hocalarından birçoğu 31-05-2019 tarihinde biten sözleşmelerini yenilemediği

sample52
08 Mayıs

TANJU BAŞKAN MAHALLE MUHTARLARIYLA İFTARDA BULUŞTU

Başkan Tanju Özcan muhtarlarla bir araya geldi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. 43 mahalle mu

Yorumlar