unsalreklam2

TANJU BAŞKAN 15 HAZİRAN DERKEN?

Başkan Tanju Özcan’ın Basın ile yaptığı iftar yemeği sonrası yaptığı açıklamalar arasında Bolusporun kongresi ile ilgili gönderme niteliğindeki konuşması ne anlama geliyor?

Basına yaptığı konuşmasında kongrenin 15 Haziran’a ertelenebilir açıklaması başkan Özcan`ın kafasının karışıklığından mı? Yoksa Kafasını karıştırmaya çalışanlardan mı? Kaynaklanıyor bilinmez ancak kongrenin 30 mayısta yapılmasının Boluspor yararına olduğunu biz buradan hatırlatalım Tanju Başkana.

Eğer kafanda yeni bir başkan adayı ve yönetim var ise çıksınlar 30 Mayısta kozlarını sürsünler.

Aksi takdirde zaten borcu çok olan bir Belediyenin Boluspor’a hiç bir şey veremeyeceğini düşünürsek istekli olanların bir an evvel açıklamalarını yapmaları ve 30 Mayısta çoğunluğun sağlanması için Başta Tanju Özcan olmak üzere her Bolu’lu ve Boluspor’lunun 30 Mayısa sahip çıkması gerekir.

Geçmiş kongre tarihlerine bakarsak!

Boluspor’da daha önce yapılan tüm kongreler Mayıs ayında tamamlanmıştır.

Yeni dönem için kongre tarihinin Mayıs ayının son gününe alınması ve çoğunluk sağlanamaması halinde 15 Haziran’a kadar atılması bir Ali Cengiz oyunumu var?

Sorusunu sorduruyor.

Spor Toto 1. Ligde ve Süper Ligde birçok takım yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başlarken, Boluspor’un geç yapılması istenilen kongre sonrası acaba Boluspor bir alt lige gider mi? sorusu akla geliyor.

Boluspor`un mevcut yönetiminin bu tavrı sonrası Geçtiğimiz hafta sona eren ve mevcut yönetimin bile bile geciktirdiği kongrenin ilk tarihte yapılması için delegelere çağrı yapması beklenen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan`ın 15 Haziran`ı işaret etmesi akıllarda soru işaretleri bıraktı.  Borç içindeki Boluspor`un yeni sezon için bir an evvel kolları sıvaması gerekirken Özcan`ın bu açıklaması tepki almıştır..  

 

sample52
20 Mayıs

100.YIL KUTLAMALARI SİZİ MUTLU EDİYOR AMA! HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ CANLARI MUTSUZ EDİYOR

Herşey Çok güzel oldu belki de! yılların özlemini BOLU`da, CHP Bolu İl Başkanlığı ve Bolu Belediyesi tarafınd

sample52
24 Mayıs

SAYIN BARUT BOLUSPOR`DA BECEREMEDİĞİNİZ TASARRUFU BOBES`TEMİ UYGULAYACAKSINIZ?

Sayın Sinan Barut BOBES Olağan üstü kongresinde Sayın Necip Çarıkçı ile birlikte BOBES Kulübü yönetimine g

sample52
12 Haziran

SAVAŞ ABAK BORÇ BABASI MI?

Boluspor Başkanlık seçimine sayılı günler kalmışken! Bolu Basınında bir Savaş Abak algısı oluşturulmaya çalışılıyo

Yorumlar